Zakłady Maszynowe "Hamech" to firma z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Położone są w północno-wschodniej Polsce, na skraju dużego kompleksu leśnego Puszczy Białowieskiej.

 

Zakłady powstały w 1916 roku jako warsztat remontowy zbudowany do naprawy sprzętu i urządzeń kolejek leśnych eksploatowanych w puszczy. Od 2017 roku firma wchodzi w ramach holdingu w produkcję dla segmentu nawierzchni szynowych (kolejowych i tramwajowych).

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkowane wyroby posiadają wysoką jakość i zyskały wielu odbiorców, także zagranicznych. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści podchodzą elastycznie do każdego klienta, dzięku czemu zakład jest w stanie sprostać większości zleceń w w zakresie wykonania konstrukcji stalowych, obróbki plastycznej blach i obróbki skrawaniem.

kompleksowa oferta

Kompleksowa

oferta

innowacje dla branży

Innowacje

dla branży

ekologiczne rozwiązania

Ekologiczne

rozwiązania

wiarygodny partner

Wiarygodny

partner

Zarząd firmy

Ryszard Tomasz Leszczyński

Ryszard Tomasz Leszczyński

Dyrektor Generalny

Grupa KZN Bieżanów

Najlepsze pomysły na biznes, są prostą odpowiedzią na realne potrzeby rynku. Nie inaczej było w naszym przypadku. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” od prawie 80 lat zajmują się produkcją rozjazdów kolejowych. 

 

Więcej

Skontaktuj się w sprawie bezpłatnej konsultacji. Przejdź do  formularza kontaktowego