Zakłady Maszynowe "Hamech" to firma z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Położone są w północno-wschodniej Polsce, na skraju dużego kompleksu leśnego Puszczy Białowieskiej.

 

Zakłady powstały w 1916 roku jako warsztat remontowy zbudowany do naprawy sprzętu i urządzeń kolejek leśnych eksploatowanych w puszczy. Od 2017 roku firma wchodzi w ramach holdingu w produkcję dla segmentu nawierzchni szynowych (kolejowych i tramwajowych).

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkowane wyroby posiadają wysoką jakość i zyskały wielu odbiorców, także zagranicznych. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści podchodzą elastycznie do każdego klienta, dzięku czemu zakład jest w stanie sprostać większości zleceń w w zakresie wykonania konstrukcji stalowych, obróbki plastycznej blach i obróbki skrawaniem.

feature-1

Kompleksowa

oferta

feature-2

Innowacje

dla branży

feature-3

Ekologiczne

rozwiązania

feature-4

Wiarygodny

partner

Zarząd firmy

Ryszard Tomasz Leszczyński

Ryszard Tomasz Leszczyński

Prezes Zarządu

Grupa KZN Bieżanów

Najlepsze pomysły na biznes, są prostą odpowiedzią na realne potrzeby rynku. Nie inaczej było w naszym przypadku. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” od prawie 80 lat zajmują się produkcją rozjazdów kolejowych. 

 

Więcej

Skontaktuj się w sprawie bezpłatnej konsultacji. Przejdź do  formularza kontaktowego