Redler RAK

Przenośnik zgarniakowy służy do transportu paliwa do podajnika tłokowego stanowiącego część składową wyposażenia kotła szczególnie do spalania mieszaniny kory, trocin, kawałkowego drewna poprodukcyjnego o granulacji: 50mmx30mmx300mm, wilgotność max 50% przy czym drewno kawałkowe stanowi max 50% zawartości mieszaniny.


Więcej

Fazowarka FH-150

Fazowarka służy do fazowania krawędzi kołków (wałków), likwidując ostre i poszarpane krawędzie powstałe na wskutek przecinania.


Więcej

Gazyfikator

Urządzenie przeznaczone jest do zgazowywania (wytwarzania gazu) drewna, jego odpadów poprodukcyjnych lub paliw drewnopochodnych. Wytworzony gaz może być następnie wykorzystany w ogrzewnictwie – spalany w kotłach CO, lub też przy wytwarzaniu energii elektrycznej – po oczyszczeniu dostarczany do silników spalinowych napędzających generatory elektryczne.


Więcej

Kocioł wodny KD

Kocioł KD to nowoczesny, wielopaliwowy kocioł ciepłowniczy na paliwo stałe przeznaczony do centralnych ogrzewań domków jednorodzinnych, garaży itp. Urządzenie charakteryzuje możliwość pracy w trybie spalania dolnego lub górnego w zależności od ustawienia przesłon. Kocioł produkowany jest w wariantach KD-10 i KD-14 o mocach odpowiednio 10 i 14 [kW]. Kocioł wyposażony jest w mikroprocesorowy regulator przeznaczony do utrzymania zadanej temperatury wody poprzez sterowanie pracą dmuchawy i pompy obiegowej.


Więcej

Ściana lakiernicza wodna / mokra DWSWA

Wodna ściana wyciągowa jest jednostanowiskowym wyciągiem z płaszczem wodnym oparów lakierniczych powstających przy natryskowym malowaniu przedmiotów. Malowane przedmioty mogą być umieszczone przy płaszczu wodnym ściany wyciągowej na stole roboczym, wózku etażowym lub przenośniku. Ściana wyciągowa może pracować w linii lub stanowić samodzielne stanowisko do malowania.


Więcej

Pilarka formatowa DFTP-400

DFTP-400 jest to wysokowydajna maszyna z piłą podcinającą i ruchomym stołem o długości (wg wyboru 1600, 1900, 2800, 3200 mm).
Przeznaczona jest do wzdłużnego i poprzecznego przecinania drewna twardego i miękkiego, tworzyw sztucznych, płyt laminowanych i okleinowanych oraz miękkich metali kolorowych.


Więcej

Pilarka formatowa TKS-400

Produkowana jest z piłą podcinającą do wzdłużnego i poprzecznego przecinania drewna twardego i miękkiego, tworzyw sztucznych, płyt laminowanych i okleinowanych oraz miękkich metali kolorowych.


Więcej

Piła taśmowa pozioma TP-900

Pilarka taśmowa pozioma typ TP-900 z ruchomym zespołem tnącym jest przeznaczona do przecierania kłód i bali, z możliwością ukierunkowania wzdłużnego przecierania materiału. Pilarka składa się zasadniczo z trzech funkcjonalnie powiązanych ze sobą zespołów:
-zespół tnący ( głowica tnąca + układ hydrauliczny )
-platforma operatora
-rama ( rama + układ hydrauliczny )


Więcej

Zaostrzarka OST-150

Zaostrzarka służy do zaostrzania na ostrosłup kołków (wałków) wykonywanych wcześniej na obtaczarce.


Więcej

Sterownik SH-2/Km

Sterownik SH-2/Km jest urządzeniem sterującym pracą napędów przedpaleniska AZSD-50, AZSD-100 oraz zespołu grzewczego ZGH-100. Proces spalania prowadzony jest tak, aby utrzymać pożądaną temperaturę czynnika grzewczego.


Więcej

Obrabiarka wieloczynnościowa OW-310H

Obrabiarka wieloczynnościowa OW-310Hprzeznaczona jest dla producentów wyrobów z drewna o charakterze jednostkowym lub małoseryjnym. Obrabiarka posiada szerokie zastosowanie jako uniwersalne wyposażenie modelarni, warsztatów remontowych i rzemieślniczych, pracowni szkolnych i konserwatorskich oraz gospodarstw rolnych.


Więcej

Aktualności

Kolejne uruchomienie kompleksu suszarniczo – energetycznego.

Zakłady Maszynowe Hamech Sp. z o.o. uruchomiły w miesiącu maju kompleks suszarniczo – energetyczny w firmie „For Nature Solution”.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!


Wesołych Świąt


NAGRODA I STOPNIA - BUDOWA ROKU PODKARPACIA 2018


Sprawdź nasze referencje