Wykrawanie na prasie rewolwerowej

Usługę wykrawania blach o grubości do 3mm realizujemy za pomocą nowoczesnej prasy rewolwerowej AMADA ARCADE 212. To nowoczesne urządzenie pozwala na wykonywanie operacji wykrawania i tłoczenia z wysoką dokładnością. Zastosowanie sterowanego komputerowo cięcia narzędziami wykrawającymi pozwala na szybkie wykonanie powierzonych nam zleceń.


Więcej...

Cięcie plazmowe i tlenowe CNC

Pracujemy na maszynie Pierce RUR 2500 GP. Dzięki sterowaniu BURNY 10 LCD plus jesteśmy w stanie wykonać dowolnie skomplikowane kształty płaskie. Podstawowe parametry maszyny to:

  • przestrzeń robocza: 2000x6000
  • źródło prądu (agregat plazmowy): Cebora 162 PROF

Więcej...

Spawanie

Posiadamy urządzenia do spawania metodą MIG, MAG i TIG, a także elektrodą otuloną. Materiały które spawamy to:

  • stal konstrukcyjna
  • stal nierdzewna i kwasoodporna
  • stopy aluminium

Więcej...

Obróbka skrawaniem

Posiadamy różnego typu frezarki uniwersalne, poziome i pionowe. Usługi realizujemy również na frezarce typu bramowego o przestrzeni roboczej 1150x4000mm. Urządzenie posiada wrzeciono poziome i dwa wrzeciona pionowe z możliwością skrętu. Umożliwia obróbkę obydwu płaszczyzn pionowej i poziomej bez potrzeby przemocowania detalu.


Więcej...

Wyważanie

Usługi wyważania statycznego i dynamicznego elementów realizujemy w zakresie:

  • maksymalna długość elementu: 3000mm
  • maksymalna masa elementu: 100kg

Więcej...

Malowanie i śrutowanie powierzchni

Oferujemy usługi w zakresie śrutowania oraz malowania powierzchni.
Malowanie odbywa się metodą natryskową.
Przy śrutowaniu używamy oczyszczarki pneumatyczno-komorowej OPK-5000B, przeznaczonej do czyszczenia wyrobów hutniczych i przedmiotów spawanych z blach i kształtowników oraz odlewów staliwnych i żeliwnych.


Więcej...

Obróbka plastyczna blach

Usługę gięcia wykonujemy na nowoczesnej, sterowanej numerycznie prasie URSVIKEN OPTIMA o nacisku 400 ton. Jako jedna z niewielu wyposażona jest w programowalną matrycę umożliwiającą swobodne programowanie promienia gięcia i zapewniającą dużą dokładność wykonania.


Więcej...

Projektowanie i produkcja narzędzi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji narzędzi takich jak tłoczniki, wykrojniki, formy wtryskowe, przyrządy spawalnicze itp. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami. Oprócz produkcji narzędzi oferujemy również ich regenerację. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym działem narzędziowni.


Więcej...