Wykrawanie na prasie rewolwerowej

Usługę wykrawania blach o grubości do 3mm realizujemy za pomocą nowoczesnej prasy rewolwerowej AMADA ARCADE 212. To nowoczesne urządzenie pozwala na wykonywanie operacji wykrawania i tłoczenia z wysoką dokładnością. Zastosowanie sterowanego komputerowo cięcia narzędziami wykrawającymi pozwala na szybkie wykonanie powierzonych nam zleceń.


Więcej...

Cięcie plazmowe i tlenowe CNC

Pracujemy na maszynie Pierce RUR 2500 GP. Dzięki sterowaniu BURNY 10 LCD plus jesteśmy w stanie wykonać dowolnie skomplikowane kształty płaskie. Podstawowe parametry maszyny to:

  • przestrzeń robocza: 2000x6000
  • źródło prądu (agregat plazmowy): Cebora 162 PROF

Więcej...

Spawanie

Posiadamy urządzenia do spawania metodą MIG, MAG i TIG, a także elektrodą otuloną. Materiały które spawamy to:

  • stal konstrukcyjna
  • stal nierdzewna i kwasoodporna
  • stopy aluminium

Więcej...

Obróbka skrawaniem

Posiadamy różnego typu frezarki uniwersalne, poziome i pionowe. Usługi realizujemy również na frezarce typu bramowego o przestrzeni roboczej 1150x4000mm. Urządzenie posiada wrzeciono poziome i dwa wrzeciona pionowe z możliwością skrętu. Umożliwia obróbkę obydwu płaszczyzn pionowej i poziomej bez potrzeby przemocowania detalu.


Więcej...

Wyważanie

Usługi wyważania statycznego i dynamicznego elementów realizujemy w zakresie:

  • maksymalna długość elementu: 3000mm
  • maksymalna masa elementu: 100kg

Więcej...

Malowanie i śrutowanie powierzchni

Oferujemy usługi w zakresie śrutowania oraz malowania powierzchni.
Malowanie odbywa się metodą natryskową.
Przy śrutowaniu używamy oczyszczarki pneumatyczno-komorowej OPK-5000B, przeznaczonej do czyszczenia wyrobów hutniczych i przedmiotów spawanych z blach i kształtowników oraz odlewów staliwnych i żeliwnych.


Więcej...

Obróbka plastyczna blach

Usługę gięcia wykonujemy na nowoczesnej, sterowanej numerycznie prasie URSVIKEN OPTIMA o nacisku 400 ton. Jako jedna z niewielu wyposażona jest w programowalną matrycę umożliwiającą swobodne programowanie promienia gięcia i zapewniającą dużą dokładność wykonania.


Więcej...