Suszenie drewna

Uwaga! Opinia o innowacyjności wydana przez Instytut Technologii Drewna.
Komorowa suszarnia tarcicy i prefabrykatów z drewna. Cechy charakterystyczne suszarni SK:

  • pojemność przestrzeni załadowczej pojedynczej komory suszarni: 73 - 410 m3
  • konstrukcja modułowa, komorowa, ze stropem pozornym, nieprzelotowa
  • izolacja na bazie pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej (typoszereg SKW)
  • rewersyjny obieg powietrza

Więcej...

Suszarnie spożywcze

Suszarnia jest urządzeniem typu komorowego o konstrukcji szkieletowej, obudowanej płytami termoizolacyjnymi o grubości 45mm, wykonanymi na bazie pianki poliuretanowej. Płyty termoizolacyjne od strony wewnętrznej obłożone są blachą aluminiową, a od strony zewnętrznej ocynkowaną, lakierowaną blachą stalową. Stalowe elementy suszarni pokryte są specjalną powłoką epoksydową przeznaczoną do zabezpieczania powierzchni obiektów w przemyśle spożywczym.


Więcej...

Parzelnie drewna

Parzelnia jest typu komorowego i posadowiona jest na fundamencie. Wolnostojąca konstrukcja szkieletowa wykonana jest z profili aluminiowych i obudowana jest płytami termoizolacyjnymi o grubości 100 mm , wykonanymi na bazie wełny mineralnej i blachy aluminiowej. Uszczelnienie między kasetami i całą konstrukcją wykonane jest specjalną pastą silikonową odporną na temperaturę i wilgotność panująca w komorze.


Więcej...

Montaż

Oprócz produkcji suszarń, oferujemy również ich montaż u klienta. Nasze ekipy montażowe posiadają odpowiednie doświadczenie i profesjonalny sprzęt, co pozwala na szybką realizację zamówień naszych klientów. Zrealizowaliśmy montaże już kilkuset obiektów suszarnianych w kraju i za granicą.


Więcej...