Suszarnia do owoców, ziół i warzyw M-803

Suszarnia M-803 przeznaczona jest do suszenia owoców, warzyw, ziół i przypraw. Suszone produkty umieszczane są na sitach specjalnych wózków wprowadzanych do komory suszarniczej.

Suszarnia jest urządzeniem typu komorowego o konstrukcji szkieletowej, obudowanej płytami termoizolacyjnymi o grubości 45mm, wykonanymi na bazie pianki poliuretanowej. Płyty termoizolacyjne od strony wewnętrznej obłożone są blachą aluminiową, a od strony zewnętrznej ocynkowaną, lakierowaną blachą stalową. Stalowe elementy suszarni pokryte są specjalną powłoką epoksydową przeznaczoną do zabezpieczania powierzchni obiektów w przemyśle spożywczym.


Więcej...

Suszarnia do tytoniu M-860

Suszarnia M-860 przeznaczona jest do suszenia liści tytoniu. Suszarnia w wyposażeniu posiada wieszaki igłowe, na które nabija się liście tytoniu. Liście tytoniu nabijane są za pomocą specjalnego przyrządu dostarczonego wraz z suszarnią.

Suszarnia jest urządzeniem typu komorowego o konstrukcji szkieletowej, obudowanej płytami termoizolacyjnymi o grubości 45mm, wykonanymi na bazie pianki poliuretanowej. Poszycie płyt wykonane jest z profilowanej, ocynkowanej i lakierowanej blachy stalowej.


Więcej...

Suszarnia do pieczywa M-860/B

Suszarnia M-860/B przeznaczona jest do suszenia pieczywa. Znajduje zastosowanie w piekarniach m.in jako element linii produkcyjnej bułki tartej. Pieczywo suszone jest w koszach wykonanych z materiałów kwasoodpornych. Kosze wyposażone w rolki wprowadzane są do komory na ślizgach. W podstawowej wersji urządzenie zasilane jest olejem opałowym, ale opcjonalnie wykonujemy także suszarnie dostosowane do zasilania gazem.


Więcej...

Suszarka elektryczna ST-2

 Suszarka elektryczna ST-2 w zależności od wyposażenia przeznaczona jest do suszenia różnego rodzaju materiałów m. in. wyrobów tekstylnych, materiałów poligraficznych, warzyw, ziół, owoców itp. Suszarnia jest urządzeniem wolnostojącym typu komorowego, przystosowanym do pracy cyklicznej. Urządzenie przystosowane jest do bezpośredniego wprowadzania wózków załadowczych. Źródłem energii cieplnej suszarni są grzałki elektryczne.


Więcej...

Aktualności

Kolejne uruchomienie kompleksu suszarniczo – energetycznego.

Zakłady Maszynowe Hamech Sp. z o.o. uruchomiły w miesiącu maju kompleks suszarniczo – energetyczny w firmie „For Nature Solution”.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!


Wesołych Świąt


NAGRODA I STOPNIA - BUDOWA ROKU PODKARPACIA 2018


Sprawdź nasze referencje