Suszarnie

Komorowa suszarnia tarcicy i prefabrykatów z drewna. Cechy charakterystyczne suszarni SK:

  • pojemność przestrzeni załadowczej pojedynczej komory suszarni: 73 - 410 m3
  • konstrukcja modułowa, komorowa, ze stropem pozornym, nieprzelotowa
  • izolacja na bazie pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej (typoszereg SKW)
  • rewersyjny obieg powietrza
  • sterowanie automatyczne w standardzie
  • opcjonalnie wersja z możliwością suszenia tzw. "buk na biało" tj. suszenia z zachowaniem naturalnej barwy drewna
Więcej...

Kotłownie

Kocioł jest konstrukcji stalowej, gięto-spawanej. W zakresie produkcji Z.M. Hamech posiada kotły o mocach do 2000kW. Kotły o mocach powyżej 110 kW posiadają konstrukcję dzieloną na tzw. komorę spalania i wymiennik.

Więcej...

Obrabiarki

Obtaczarka DF-140 służy do obróbki drewna na okrągło w zakresie średnic fi40-150 [mm]. Kołki / bale otrzymane po obróbce mają zastosowanie m.in. w budownictwie domków letniskowych, jako elementy dekoracyjne, do wyrobu mebli, w melioracji do wykonania faszyn w rowach i przepustach itp.

Więcej...

Ściany lakiernicze

Ściana wyciągowa sucha typu SWS jest urządzeniem wentylującym obszar stanowiska roboczego natrysku oraz wychwytującym mgłę powstającą przy malowaniu natryskowym przedmiotów. Przeznaczona jest do pracy w malarniach, do przetłaczania zanieczyszczonego powietrza parami lub gazami tworzącymi z powietrzem mieszaniny wybuchowe zaliczanymi do grupy wybuchowości II A i klasy temperaturowej T4 np. benzyna do lakierów, ksylen, toluen i alkohol metylowy itp.

Więcej...

Usługi produkcyjne

Wykonujemy usługi: wykrawanie na prasie rewolwerowej. ciecie plazmowe i tlenowe, spawanie, obróbka skrawaniem, malowanie i śrutowanie powierzchni, obróbka plastyczna blach, projektowanie i produkcja narzędzi, wyważanie

Więcej...

Prace konstrukcyjne

Dział konstrukcyjny ZM Hamech składa się z konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w zakresie projektowania maszyn różnego typu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania do wspomagania projektowania jesteśmy w stanie projektować bardzo zaawansowane konstrukcje.

Więcej...

Katalog produktów i usług

Zapoznaj się z najnowczym katalogiem elektronicznym produktów i usług ZM Hamech!

Więcej...