Zapraszamy do zapoznania się z artykułami prasowymi o naszej firmie:

o nas w prasie

Hamech: uniwersalne silosy

Kurier Drzewny, oprac. (ab)

W ostatnich tygodniach Hamech dostarczył dwa silosy przeznaczone do bezpiecznego magazynowania granulatu styropianowego siedleckiemu oddziałowi spółki Termo Organika. Po stronie dostawcy był zarówno projekt, produkcja, jak i montaż u klienta urządzeń magazynujących o łącznej pojemności ponad czterystu metrów sześciennych.

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

 

Inwestycje „szyte na miarę”

Kurier Drzewny, oprac. (ab)

Nowoczesne i wysokowydajne suszarnie SK-275 oraz SK-136 zostały już oddane do użytku zamawiających. Te sztandarowe produkty ZM Hamech od lat cieszą się niezmiennym rynkowym powodzeniem dzięki optymalnym parametrom technicznym, energooszczędności i trwałości.

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

 

"Kontrakty targowe na kwotę 4 600 000 zł"

Alicja Bagnucka, TECHNIKA I TECHNOLOGIE

W nowym urządzeniu, debiutującym na targach DREMA, ZGH 3000 zastosowano innowacyjną metodę podwyższenia efektywności energetycznej oraz obniżenia emisji spalin. Innowacyjność rozwiązania rezentowanego przez ZM „Hamech” polega na zastosowaniu do nadmuchów pierwotnego oraz wtórnego wstępnie podgrzanego powietrza.

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

 

"Od jednego dostawcy kotłownia i suszarnia"

Jerzy Piątkowski, Gazeta Przemysłu Drzewnego

Gdy zdecydowano się na komorę suszenia drewna znanej firmy Hamech, wybrano też dostawę jej kotła KWPK z systemem podawania i kominem.

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

Od jednego dostawcy kotłownia i suszarnia

 

"ZAKŁADY MASZYNOWE HAMECH: Realne koszty produkcji w SAP"

Joanna Lisowska HAMECH, Zofia Milewska 7MILOWY

W SAP Business One Hamech zyskał odwzorowanie kluczowych procesów biznesowych w zintegrowanym systemie. Jednak najważniejsza jest wiarygodna informacja o rentowności, uwzględniająca rzeczywiste koszty pracy oraz koszty pośrednie wykonywanej inwestycji. Wszystko dzięki integracji z aplikacją CAD 3D Inventor...

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

 

"Firma w grze"

Alicja Bagnucka-Rief, Kurier Drzewny

Po latach stagnacji, teraz już z nowym prezesem, firma HAMECH wraca do gry. Już niedługo na targach DREMA zaprezentuje certyfikowane urządzenie do spalania odpadów płyt MDF, HDF i innych drewnopodobnych.

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

firma w grze

 

"Duże zainteresowanie polską myślą techniczną"

Tomasz Bogacki, Gazeta Przemysłu Drzewnego

ZM Hamech pokazały w Hanowerze swój najnowszy zestaw grzewczy z hydraulicznym tłokowym podajnikiem paliwa. Cieszył sie on bardzo duzym zainteresowaniem, a pracownicy firmy musieli odpowiadac na niezliczone pytania zainteresowanych nim osób.

 

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

 

"Dwa stropy ceramiczne w komorze spalania"

Tomasz Bogacki, Gazeta Przemysłu Drzewnego

Nowy zespół grzewczy ZGH plus firmy Hamech umożliwia spalanie  resztek płyt drewnopochodnych MDF i HDF zawierających poniżej jednego procenta związków chlorowcoorganicznych.

 

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

 

"Nie jest łatwe pozyskanie fachowców oraz odbudowanie wizerunku firmy"

Tomasz Bogacki, Gazeta Przemysłu Drzewnego

Po wielu latach chudych i zmianie właściciela, Hamech znów wraca do gry. Zatrudnia fachowców, modernizuje park maszynowy oraz rozwija marketing, co zaczyna już przynosić pozytywne efekty.

Przeczytaj cały artykuł (PDF)...

 

"Energia z odpadów płyt wiórowych"

Bartłomiej Wojciechowski, Przemysł Drzewny

Rynek biomasy drzewnej w Polsce rozwija się niezwykle intensywnie, a co za tym idzie rośnie zapotrzebowanie na nowoczesne i kompleksowe systemy do jej produkcji i spalania. W tej dziedzinie specjalizuje się fi rma Hamech z Hajnówki, dostarczająca technologie transportowania, magazynowania oraz spalania biomasy.

Przeczytaj cały artykuł (PDF)..

 

 

Aktualności

Kolejne uruchomienie kompleksu suszarniczo – energetycznego.

Zakłady Maszynowe Hamech Sp. z o.o. uruchomiły w miesiącu maju kompleks suszarniczo – energetyczny w firmie „For Nature Solution”.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!


Wesołych Świąt


NAGRODA I STOPNIA - BUDOWA ROKU PODKARPACIA 2018


Sprawdź nasze referencje