ZM Hamech Sp. z o.o. to ogniwo Grupy KZN Bieżanów - jednego z najprężniej rozwijających się podmiotów w branży nawierzchni kolejowej i tramwajowej, sprzedającego swoje produkty w kraju i za granicą. Marka KZN od wielu dekad pozostaje niezmiennie gwarantem jakości oraz bezpieczeństwa, a pod względem kompleksowości oraz innowacyjności oferty wyznacza nowe standardy na polskim rynku.
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom rynku, firmy skupione w holdingu - KZN „Bieżanów” (spółka-matka), KZN Bahntechnik, KZN Rail, KZN&TALEGRIA, Trade-Port, Nasycalnia Podkładów w Czeremsze, Vistula Rail Operator i ZM Hamech - nieustannie poszerzają wachlarz oferowanych produktów i usług, zapewniając pełną elastyczność i natychmiastową reakcję na potrzeby Klientów. Nasza oferta jest całościowa - począwszy od projektowania, poprzez doradztwo, produkcję, sprzedaż i dystrybucję, kompleksową obsługę logistyczną po montaż, budowę i serwisowanie dróg szynowych komunikacji miejskiej i kolejowej. Na każdym etapie gwarantujemy obsługę najwyższej jakości.

Aktualności

Kolejne uruchomienie kompleksu suszarniczo – energetycznego.

Zakłady Maszynowe Hamech Sp. z o.o. uruchomiły w miesiącu maju kompleks suszarniczo – energetyczny w firmie „For Nature Solution”.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!


Wesołych Świąt


NAGRODA I STOPNIA - BUDOWA ROKU PODKARPACIA 2018


Sprawdź nasze referencje