Kocioł wodny KD

Kocioł KD to nowoczesny, wielopaliwowy kocioł ciepłowniczy na paliwo stałe przeznaczony do centralnych ogrzewań domków jednorodzinnych, garaży itp. Urządzenie charakteryzuje możliwość pracy w trybie spalania dolnego lub górnego w zależności od ustawienia przesłon. Kocioł produkowany jest w wariantach KD-10 i KD-14 o mocach odpowiednio 10 i 14 [kW]. Kocioł wyposażony jest w mikroprocesorowy regulator przeznaczony do utrzymania zadanej temperatury wody poprzez sterowanie pracą dmuchawy i pompy obiegowej.


Więcej

Ściana lakiernicza wodna / mokra DWSWA

Wodna ściana wyciągowa jest jednostanowiskowym wyciągiem z płaszczem wodnym oparów lakierniczych powstających przy natryskowym malowaniu przedmiotów. Malowane przedmioty mogą być umieszczone przy płaszczu wodnym ściany wyciągowej na stole roboczym, wózku etażowym lub przenośniku. Ściana wyciągowa może pracować w linii lub stanowić samodzielne stanowisko do malowania.


Więcej

Pilarka formatowa DFTP-400

DFTP-400 jest to wysokowydajna maszyna z piłą podcinającą i ruchomym stołem o długości (wg wyboru 1600, 1900, 2800, 3200 mm).
Przeznaczona jest do wzdłużnego i poprzecznego przecinania drewna twardego i miękkiego, tworzyw sztucznych, płyt laminowanych i okleinowanych oraz miękkich metali kolorowych.


Więcej

Pilarka formatowa TKS-400

Produkowana jest z piłą podcinającą do wzdłużnego i poprzecznego przecinania drewna twardego i miękkiego, tworzyw sztucznych, płyt laminowanych i okleinowanych oraz miękkich metali kolorowych.


Więcej

Piła taśmowa pozioma TP-900

Pilarka taśmowa pozioma typ TP-900 z ruchomym zespołem tnącym jest przeznaczona do przecierania kłód i bali, z możliwością ukierunkowania wzdłużnego przecierania materiału. Pilarka składa się zasadniczo z trzech funkcjonalnie powiązanych ze sobą zespołów:
-zespół tnący ( głowica tnąca + układ hydrauliczny )
-platforma operatora
-rama ( rama + układ hydrauliczny )


Więcej

Zaostrzarka OST-150

Zaostrzarka służy do zaostrzania na ostrosłup kołków (wałków) wykonywanych wcześniej na obtaczarce.


Więcej

Sterownik SH-2/Km

Sterownik SH-2/Km jest urządzeniem sterującym pracą napędów przedpaleniska AZSD-50, AZSD-100 oraz zespołu grzewczego ZGH-100. Proces spalania prowadzony jest tak, aby utrzymać pożądaną temperaturę czynnika grzewczego.


Więcej

Obrabiarka wieloczynnościowa OW-310H

Obrabiarka wieloczynnościowa OW-310Hprzeznaczona jest dla producentów wyrobów z drewna o charakterze jednostkowym lub małoseryjnym. Obrabiarka posiada szerokie zastosowanie jako uniwersalne wyposażenie modelarni, warsztatów remontowych i rzemieślniczych, pracowni szkolnych i konserwatorskich oraz gospodarstw rolnych.


Więcej